NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210423_2e92

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak na parkovišti

Datum nahlášení
21.04.2023

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, před nedávnem jsem Vás kontaktovala a žádala o odstranění vraku na parkovišti v Hlávkově ulici před domem 1448/9. Nezaznamenala jsem však žádnou zpětnou vazbu, ani odstranění vozidla bez značek. Na předním okně vozidla má i zprávu od policie o odstranění tohoto vozidla. Kontaktovala jsem nejdřív polici a ta mě odkázala i na Vás, že určitě má žádost bude vyřízena. Můžete mi prosím dát zpětnou vazbu, jak se to bude řešit? Děkuji za ochotu. M.Rozlílková.

Lokalita závady
Hlávkova 1448/6, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bylo prověřeno MP. Vzhledem k tomu, že se jedná o vrak, bude dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, majiteli vozidla zaslána výzva, která bude současně vyvěšena na úřední desce. Po uplynutí zákonné lhůty 2 měsíců, bude-li vozidlo ještě na místě, bude odtaženo.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email