Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
21.05.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Při odvozu kontejneru dne 19.5.2018 v ulici V Domkách v Hudcově nebyl odvezen veškerý odpad, v současné době se na místě lokace kontejneru nachází velké množství neodvezeného odpadu, které hyzdí okolí a je v těsné blízkosti komunikace. Žádám tímto jako obyvatel ulice V Domkách o sjednání nápravy. Děkuji Ganaj
Lokalita závady
V domkách, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám svozové společnosti k zajištění nápravy.
Obdržela jsem informaci z dispečinku, že úklid byl zajištěn včera ve večerních hodinách. Místo by tedy mělo již být bez závad.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email