NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210520_b6bf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená houpačka

Datum nahlášení
21.05.2020

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Na dětském hřišti za domem ulice A. Sochora je poskozená houpačka, evidentne se povolila matka. Snadno opravitelné. Zároveň je tu neskutečný binec, pravděpodobně vlivem přeplněných košů.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Správce dětských hřišť poškozenou houpačku opraví a reklamace svozů odpadkových košů byla předána na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email