Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek kolem popelnic
Datum nahlášení
21.05.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Plné popelnice a nepořádek kolem popelnic
Lokalita závady
Duchcovská 414/88e, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes 24.5.2021 provedla Městská policie Teplice kontrolu na ukládání papírového odpadu k nádobám u provozoven v tzv. Desetipatráku. Všichni podnikatelé byli upozorněni na to, že ukládáním odpadu mimo nádoby se dopouštějí přestupku. Pokud domluva Městské policie Teplice bude nedostačující, provede kontrolu provozoven odbor životního prostředí. S pozdravem
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email