Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zhorsena viditelnost protijedoucich vozidel (prerostla zelen)
Datum nahlášení
21.06.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Protijedouci vozidla jsou pozde viditelna ohledne prerostle zelene
Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož se nejedná o pozemky ve vlastnictví Statutárního města Teplice, upozornili jsme vlastníka pozemků a požádali ho o odstranění nevhodné zeleně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email