NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210620_d1fb

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený obrubník a zničený trávník

Datum nahlášení
21.06.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Šlo by prosim zakázat parkování na komunikaci projíždí tu dodávky k pecudu a ničí trávu i obrubník, protože tu parkují auta a oni se nevejdou. A za domem je parkoviště a u pecudu placené parkoviště kam jezdi také auta a ničí si kola kvůli objíždění

Lokalita závady
Svojsíkova 2316/43, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email