NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210624_3ea5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Pretekajici kontejnery

Datum nahlášení
21.06.2024

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobry den, situace s kontejnerovym stanim u zastavky Jankovcova Plavecka hala je kazdy den obdobny. Dnes takto:

Lokalita závady
Aloise Jiráska 2117, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz kontejnerů na papír i na plasty je v tomto stanovišti nastaven s maximální možnou zasmluvněnou četností 2x týdně (papír út+so a plasty st+so). Dle prověření záznamů GPS dispečinkem svozové společnosti veškeré předchozí svozy proběhly řádně a nedošlo k výpadku či zpoždění. Pokud tedy dochází k jejich přeplnění opakovaně, je kapacita nedostačující a po domluvě s bytovým družstvem zvážíme umístění dalších separačních kontejnerů do jiného, vhodně umístěného a dobře dostupného stanoviště, čímž by mělo odpadnout přeplňování tohoto.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email