NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210719_f26a

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Přístřešek zastávky

Datum nahlášení
21.07.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Již delší dobu chybí skleněná výplň (jedna zadní tabule) , na přístřešku MHD v točně Řetenice, Tolstého. Proč to není stále opraveno?

Lokalita závady
Tolstého, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Výměna rozbité skleněné výplně na předmětném přístřešku byla zadána v rámci periodické údržby přístřešků MHD dne 10. 7. 2019. Výměna se dá očekávat do 30 dnů.
_________________________________________________________EDIT: Rozbitá skleněná výplň přístřešku byla nahrazena novou.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email