Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepřehledná situace na silnici
Datum nahlášení
21.08.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Při výjezdu na silnici Všechlapská, směrem od křižovatky na Lahošť, brání v chůzi i ve výhledu křoví podél silnice.
Lokalita závady
Lahošťská 18, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 27/8/2015 bude situace prověřena.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email