NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210816_742b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Větve přes zrcadla

Datum nahlášení
21.08.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Křižovatka od Metelkarny ,vjezd do ul.Jankovcova Přes zrcadla jsou zarostlé větve.

Lokalita závady
ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 25/8/2016 prověřena na místním šetření.


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email