NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210817_11d7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Černá skládka ve veřejné zeleni

Datum nahlášení
21.08.2017

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Tato závada je evidována pod číslem #050617_68f3 a byla nahlášena 5.6.2017. Do této doby nedošlo k jejímu vyřešení, přestože ji zde uvádíte jako vyřešenou a skládka dále narůstá. Odpad zde kupí pan Janeček z domu Javorová 3028.

Lokalita závady
Javorová 3028, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět o ukládání odpadů ke keřům necháme prověřit Městskou policií Teplice. Po jejím zjištění budeme dál postupovat v souladu se zákonem o odpadech.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email