NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210817_c248

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlá tráva kolem chodníku

Datum nahlášení
21.08.2017

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Již 10.5.2017 bylo nahlášeno, že v Sobědruhách podél zdi areálu 504, naproti sklenářství Primaglass je přerostlá tráva kolem chodníku. Dodnes tráva nebyla posekána.

Lokalita závady
část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na úklidovou společnost Marius Pedersen a.s. k posekání přerostlé trávy.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email