Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Křoví, tráva
Datum nahlášení
21.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, chtel bych nahlasit v řetenicich u oerly keř ktery zachycuje zapach odpadku a moči... poprosil bych o uklid a pokud bude moc kdyz keře pujdou pryc, vse to uchycuje a lidi neradi chodí okolo... dekuji
preji pekny den
Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 21/9/2017 proběhlo místní šetření, úklid probíhá v pravidelném režimu. Keře budou ořezány do konce října 2017.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email