Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
21.10.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na přechodu není z jedné strany umístěná lampa a není dostatečně videt na přechod ze strany od proboštova ke kruháči a v místech kde se setkávají dva jízdní pruhy. Často se mi stává ráno, když jedu za tmy do práce, že přehlédnu chodce, která má na sobě tmavé oblečení. Myslím že tento přechod je dost nebezpečný pro motorová vozidla. Viz fotografie.
Lokalita závady
Přítkovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Nasvícení přechodu bude řešeno při rekonstrukci veřejného osvětlení v této lokalitě.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email