Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neshrabané listí z kaštanu
Datum nahlášení
21.11.2016
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Neshrabané listí z kaštanu, které zaneslo kromě trávníku i chodník a silnici
Lokalita závady
Svojsíkova 2337/15, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za nahlášení. Budu Vás kontaktovat emailem ohledně upřesnění lokality.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email