Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
21.11.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, mým kazdotýdením chlebem po několika měsících, je odklízení pytle s odpadem, po nějakým idiotovi, který ho neustále odkláda do zeleně na roh parku v ulicích Fugnerova a Metelkovo náměstí. Po pravdě mi již dochází trpělivost. Prosím zda do techto míst nejde umístit kamerový systém, či podniknout nějaké kroky k tomu, abychom měli pod okny čisto. Stejně tak i učinit s celým parčíkem, který časteji připomíná skládku než místo odpočinku. Osvětlení parku by vůbec nebylo na škodu. Děkuji.
Lokalita závady
Metelkovo náměstí, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace ohledně úklidu na zeleni, byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email