Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek na rampě
Datum nahlášení
21.12.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Ulice Antala Staška, vedle průchodu do Komenského ul. Na rampě večerky se množí odpady, místo používá bezdomovec.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše zjištění písemně předáme majiteli nemovitosti se žádostí o odstranění odpadů. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email