NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

211222_5309

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Neodvezený odpad

Datum nahlášení
21.12.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, už druhý týden není odvezen odpad ve Slovenské ulici. Prosím o svoz a úklid ulice. Ulice je průjezdná. Děkuji

Lokalita závady
Slovenská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Se svozem SKO jsme se koncem minulého týdne bohužel dostali ve více lokalitách po celém městě do skluzu. Dva svozové vozy jsou mimo provoz kvůli poruše a opravy v servisu se bohužel výrazně zpomalují dovážením náhradních dílů ze zahraničí apod., do toho byly bohužel některé lokality hůře přístupné kvůli spadu sněhu a zbylé svozové posádky tak nabraly značné zpoždění. Vše se však postupně dojíždělo i v sobotu a v neděli. Od pondělí bohužel komplikuje svozy náledí, svozy se opět výrazně zpomalily vlivem špatné sjízdnosti v některých lokalitách a velmi ztížené manipulaci s nádobami. Velice se tedy omlouváme za komplikace, svozy jsou postupně nahrazovány a odvážen i všechen odpad uložený okolo např. v pytlích. Informaci předávám na dispečink svozové společnosti. Děkujeme za pochopení.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email