Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neudržovaná komunikace
Datum nahlášení
22.01.2023
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Prosím o zařazení komunikace před panelovými domy do plánu údržby.
Nedávné náledí nebylo nijak ošetřeno, nakonec po několika dnech roztálo. Z domů se nedalo vyjít a záchranným složkám to způsobovalo problémy.
Lokalita závady
Přítkovská 1614/4, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Plán zimní údržby komunikací je nastavený v rámci čtyřleté smlouvy s dodavatelskou firmou Marius Pedersen a.s., do údržby nejsou zahrnuty přístupové chodníky k bytovým domům, ale to se změní s nastavením nové smlouvy od roku 2024. Pokud nastane obdobná kalamita jakou byla nedávná ledovka, bude prováděný posyp technickou solí také na bezúdržbových chodnících.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email