NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220124_fde5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zbytek poničeného starého kovového sušáku na pradlo

Datum nahlášení
22.01.2024

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
V sídlišti Unčínská 1666, Teplice zůstal za panelákem jeden kus sušáku na pradlo. Je poničený, zabírá místo, očurávají ho psi. Děti ho používají jako nebezpečnou prolézačku a v zimě se zvyšuje jeho nebezpečí, když kolem něj děti bobují. Nevím, zda to spadá pod město, ale touto cestou bych chtěla zjistit, zda je možné sušák odstranit.

Lokalita závady
Unčínská 1666, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, pokud jste správně vyznačila místo v mapě, je pravděpodobné, že se jedná o pozemek města.
Postup pro případné odstranění poničeného sušáku vám sdělím - kontaktujte mě na e-mailové adrese: teuschelova@teplice.cz
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email