Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Svoz odpadu
Datum nahlášení
22.02.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by nebylo možné častěji vyvážet tříděný odpad - konkrétně sklo. Jedná se o ulici Scheinerova. Je nás 6 vchodů na jeden kontejner. A opravdu jednou za měsíc, to je fakt málo. Děkuji za odpověď
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, četnost svozu je samozřejmě možné navýšit, pokud již nádoba kapacitně nedostačuje. Nejpozději do týdne bude na nádobě přelepena nálepka rozlišující četnost svozu a zajištěn pravidelný svoz 1x za 14 dní.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email