Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Velký nepořádek a shromažďování bezdomovců
Datum nahlášení
22.02.2019
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Nepořádek v podchodu a na okolní zeleni
shromažďování bezdomovců a při procházení do zaměstnání a ze zaměstnání velmi nepříjemný pocit
během posledních dnů více
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s., jako úklid nepovolené skládky.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email