NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220220_228c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevyhovující komunikace

Datum nahlášení
22.02.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den chtěl bych poprosit o zpevnění příjezdové cesty v majetku města ke garážím. Vyjeté koleje jsou velmi hluboké a blátivé pokud mohu poprosit stačila by i nadrolená stavební suť či štěrk.Velmi předem děkuji za odpověď.

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email