Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Polámané a vyvrácené stromy
Datum nahlášení
22.03.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V okolí jsou polámané jabloně, částečně vyvrácený topol a černý bez, který zasahuje do cesty z Trnovan na Šanov II.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 22/3/2018 proběhlo místní šetření. Vyvrácené a suché dřeviny budou odstraněny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email