Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Značka
Datum nahlášení
22.03.2019
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Spadlá značka.
Lokalita závady
ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zmíněná dopravní značka patří k silnici III. třídy a opravu tedy musí provést Správa a údržba silnic Ústeckého kraje. Informaci jsme předali SÚS již v minulém týdnu.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email