Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečný kanál
Datum nahlášení
22.03.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Odbočka Okružní (od Fotostaru) k Riegrově (k hasičům), nebezpečné propadlé víko kanálu. Kruhové celokovové víko kanálu,okolo něj 15cm rozbitý beton. Poklop propadlý 10-15cm pod úroveň vozovky.Při přejetí poklop skáče, někdy trčí ven.Neoznačené! Hrozí bezprostřední škody na vozidlech,v horším případě i dopravní nehoda.
Lokalita závady
Okružní, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu již od minulého týdne řešíme s ŘSD. Tato komunikace není majetkem statutárního města Teplice. Dnes opakovaně urgujeme označení závady a její opravu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email