Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Automobil
Datum nahlášení
22.04.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Stojící vůz na parkovišti před restaurací Rozhled.Technická prohlídka je propadlá skoro čtyři roky.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude překontrolováno zda již splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb.,(tedy je skutečně vrakem) a vlastník komunikace může zahájit úkony dle zákona.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email