Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uvolněná dopravní značka postižených
Datum nahlášení
22.04.2020
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den, rád bych nahlásil uvolněnou dopravní značku ( postižené). Tato značka může ohrozit chodce + majetek(vozidlo). Jedná se o druhou dopravní značku v ulici. Je hned u vjezdu k prvnímu paneláku
Lokalita závady
Zrenjaninská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email