Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Suché větve
Datum nahlášení
22.06.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,v křižovatce Zelená a Papírová jsou na stromu suché větve,které ohrožují jak chodce tak vozidla co projíždějí.Prosím o jejich odstranění.
Děkuji Pavlovský Jan
Lokalita závady
Zelená, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, situace byla prověřena na místním šetření, dřevina se nachází na pozemku, který není ve vlastnictví Statutárního města Teplice.Vlastníkovi pozemku byl podnět přeposlán.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude tento týden prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email