NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220719_0ac8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
22.07.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Na stanovišti podzemních kontejnerů je neustále nepořádek.Podzemní kontejnery u obřadní síně se stavěly z důvodu ,aby toto místo bylo estetičtější a nebyly zde ohyzdné kontejnery. Ale co se tam děje nyní je už trochu moc. Marius Pedersen v úterý vysype pracovník vše poctivě uklidí a během pár dnů je okolo pod.kont. obrovský nepořádek.Občané a také okolní firmy pokud mají objemnější odpad tento uloží mimo útroby kontejneru a když to vidí ostatní občané tak se neobtěžují ani se podívat dovnitř zda je plný a rovnou to hodí na zem.Korunu tomu nasadí akce, které se pořádají v so a ne, kdy veškerý odpad nacpou do velkých pytlů a ty položí vedle nádoby. (foto) Proč si neobjednají na tyto akce klasickou popelnici. Proč nejezdí k těmto podzemním kontejnerům např. v po, st a v pátek tak jako do Prosetic úklidové vozidlo, aby ten nepořádek preventivně poklidily . Chceme se pyšnit, že jsme lázeňské město ,ale takto to v lázeňském městě nevypadá .

Lokalita závady
U Zámku, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Během dnešního dne bude stanoviště opět uklizeno včetně odpadu okolo nádob. Zároveň předáváme na dispečink svozové společnosti požadavek na monitorování stavu kont. stání a případné zajištění úklidu i dříve než ve svozový den. Již po pár měsících uvedení podzemních kontejnerů do provozu jsme nechali vyrobit a vylepit na vhozy podzemních kontejnerů cedule s informací, že veškerý odpad je nutné vhazovat dovnitř nádob, větší krabice např. natrhat apod., tak aby nedošlo k ucpání vhozové šachty, kdy paradoxně dochází k situacím, že podzemní kontejner je poloprázdný, ale odpad se hromadí okolo, protože někdo opět odpadem větších rozměrů ucpal vhozovou šachtu. Určitou dobu vše fungovalo, nyní se dle zaslané fotografie odpad odkládaný okolo opět rozmáhá. Kontaktovali jsme také provozovatele Zahradního domu, pod jehož záštitou jsou pořádány víkendové akce a upozornili, že odpad okolo nádob ukládán být nesmí. Na čistotu stanoviště se zaměříme při namátkových kontrolách.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email