NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220821_0099

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odstavené auto

Datum nahlášení
22.08.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
V Trnovanské ulici, blok F stojí už asi 4 - 5 let odstavené auto po zemřelém Jiřím Károvi červený Ford Fiesta, SPZ 8U82675, zemřelý Jiří Kára neměl dědice, jeho jediná příbuzná- sestra zemřela již před Jiřím Károu. Auto už začíná pokrývat mech, udělejte s tím něco, konečně. Psala jsem už asi třikrát, nebo na něj dejte tabulku, Vem si mě, nikdo mě nechce. Třeba by si ho někdo vzal, kdo auto potřebuje a nemá na něj peníze, když ho město o něj nemá zájem. Zabírá zbytečně místo pro ostatní auta, nehledě nato, že auto ztrácí na hodnotě a to velmi rapidně. Při čištění komunikace není možné provést bez problémů.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den.
Ověříme u soudu že auto nespadá do dědictví.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email