Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Suché stromy
Datum nahlášení
22.09.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den.Podél chodníku jsou min.4.ks.uschlých stromů
Lokalita závady
Duchcovská 121/132, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny, které se nacházejí na pozemcích Statutárního města Teplice a jsou proschlé evidujeme ke kácení v období vegetačního klidu, které je od listopadu do března.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email