Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené víko kanalizace-kanálu
Datum nahlášení
22.09.2019
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den, za barákem 3086/11v ulici Habrová jsem dnes objevila dost poškozené víko kanálu. Je to blízko dětského pískoviště a zadního vchodu. Je to dost nebezpečné nejen pro děti, ale večer není vzadu vidět. Prosím o opravu. Děkuji
Lokalita závady
Habrová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oslovíme vlastníka zařízení, aby závadný stav v co nejkratším možném termínu opravil.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email