Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Povrch kolem klouzačky
Datum nahlášení
22.09.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Odchlípnutý povrch kolem velké klouzačky
Lokalita závady
Antala Staška 1707/3, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava dopadové plochy byla zadána dodavateli v rámci reklamačního řízení.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email