Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Pouliční lampa
Datum nahlášení
22.10.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na Nové vsi problikává lampa číslo 4232. A na této lampě je poškozený úchyt označující název ulice.
Lokalita závady
ulice Topolová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, jedná se určitě o číslo 4232? Stožár s tímto číslem se dle pasportu nachází v ul. Přítkovská.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email