NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

221021_54c6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zřejmě oplocení hřbitova

Datum nahlášení
22.10.2021

Kategorie závady
Městský hřbitov

Popis závady
Již několik let se stále opakuje situace, kdy živá květinová výzdoba je do týdne kompletně okousána zvěří. Nekontroloval jsem obvod oploceí, je asi rozsáhlé, ale asi bude někde díra, kterou zvěř na hřbitov proniká. Prosím o opravu. Děkuji, moj

Lokalita závady
Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Jitka Poštová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Bc. Jitka Poštová má v kompetenci:
Připomínky ke správě a údržbě městského hřbitova.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email