Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odloupavajicí se omítka
Datum nahlášení
22.11.2021
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den, dlouhou dobu je zde odloupajici a o padající omítka, hrají si zde děti a venčí se tu psy. Žádáme o opravu, děkuji
Lokalita závady
Smetanova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nejsem si jistá, zda objekt, ze kterého se odlupuje omítka, patří městu. Pokud ano, předám váš podnět na oddělení majetku města, které zajistí opravu.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email