Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neschůdná proluka mezi chodníky
Datum nahlášení
22.12.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Mezi asfaltovým chodníkem kolem Salesiánů a betonovým chodníkem k zadním vchodům bloku v ul. pod školou zůstala asi čtyřmetrová proluka bez chodníku jen těžce schůdná
Lokalita závady
Pod Školou 244/5, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. S propojením asfaltového chodníku s betonovým chodníkem u zadních vchodů není uvažováno.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email