Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Prasklá velká větev
Datum nahlášení
22.12.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Spadla velká větev ze suchého stromu.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dle sdělení technika, měla být zlomená větev již odstraněna. Situaci jsem urgovala, kontrolu provedu dne 20/1/2022 na místním šetření.
_________________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email