Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Navátý bordel od popelnic
Datum nahlášení
22.12.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den.prosím o uklizení z trávníkú a keřů navátý odpad při nedělním vichru.
Lokalita závady
Trnovanská 1287/22, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email