Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v parčíku
Datum nahlášení
23.01.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dlouhodobě odpadky a nepořádek v parčíku v Jaselské, hlavně za popelnicemi, okolo laviček a pod keřem, vše od bezdomovců.
Lokalita závady
Jaselská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět jsem předala technikovi ze společnosti Marius Pedersen, která pro měst zajišťuje údržbu zeleně. Dne 27/1/2022 zkontroluji stav na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email