Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Velký nepořádek
Datum nahlášení
23.02.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý den ,velký nepořádek skládka, odpadky před i za viaduktem až k parkovišti
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět k úklidu černé skládky jsem předala na svozovou společnost Marius Pedersen, která nepořádek uklidí.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email