NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230220_fcff

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zanesený a ucpaný odtok kanálu

Datum nahlášení
23.02.2020

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Na podestě u vchodu do domu je ucpaný kanál, při dešti se tvoří velká louže. Již jsem loni několikrát na problém upozorňovala, měl se opravit celý odtokový systém, který je špatný!!! Nic se zatím neudělalo.

Lokalita závady
Letecká 2327/6, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email