NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230221_2371

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozené ochranné sítě

Datum nahlášení
23.02.2021

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Poškozené ochrane sítě na dětském hřišti. Sítě jsou příliš slabé a nedokáží dlouhodobe odolávat zátěži.

Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O situaci se sítěmi vím, proto byla v loňském roce v rozpočtu na rok 2021 schválena částka na výměnu síti s ocelovým kordem, která bude správcem hřišť provedena v jarních měsících letošního roku.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email