Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka v parku
Datum nahlášení
23.03.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den v parku v křoví je velký nepořádek,skládka.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán k úklidu na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email