NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230319_33f8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice, čtyři díry za sebou

Datum nahlášení
23.03.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, nahlašuji velmi rozbitý úsek silnice, 4 velké díry za sebou, o pár desítek metrů výš je myslím ještě jiná.

Lokalita závady
ulice Na Červeném vrchu 3055, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu začadíme do plánu oprav v jarním období.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email