Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky
Datum nahlášení
23.03.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Altán za botanickou zahradou a jeho okolí je trvale znečištěné odpadky
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána společnosti Marius Pedersen a.s k úklidu.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email