NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230321_f68a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Posunuté zrcadlo

Datum nahlášení
23.03.2021

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Při výjezdu z ulice Vojanova na ulici Hejdukova je posunuté levé zrcadlo a není vidět případná přijíždějící auta z komunikace Hejdukova.

Lokalita závady
Heydukova 2490/18, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email