NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

230422_cf1a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad po řezání stromů

Datum nahlášení
23.04.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Neodvezeny větve

Lokalita závady
Šmeralova 1173/12, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Větve nejspíše vyhodil, některý z obyvatel přilehlých domů. Nicméně situaci jsme předali k úklidu společnosti Marius Pedersen, která zajišťuje údržbu zeleně.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email