Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená skluzavka
Datum nahlášení
23.05.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Je prasklý dřevěný rám na skluzavce a hrozí úrazy dětí
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán správci dětských hřišť. Bude nutné objednat náhradní díl od dodavatele herních prvků společnosti KOMPAN, proto bude oprava herního prvku trvat déle.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email